Giant Mosquito

Roll-up Giant Mosquito


Roll-up Giant Mosquito - 3 metrowy rollup
Roll-up ustawiony na minimalnej wysokości
Wygląd rollup-a z tyłu
Hybrydowy maszt rollup-a Giant Mosquito
Kaseta - widok z boku
Kaseta - widok z dołu
Kaseta - zbliżenie (boczek i nóżka stabilizująca)

zapytaj o szczegóły produktu

PRODUKT NIE JEST JUŻ DOSTĘPNY W NASZEJ OFERCIE

3 metrowy rollup zalecany do intensywnej pracy. Wykonany został z trwałego grubego aluminium, a dodatkowo kaseta tego standu posiada wewnątrz specjalne obciążenie, które zapewnia mu pełną stabilność. System ten posiada hybrydowy maszt, dzięki czemu możemy ustawić roll-up na wysokości od 1,7 do 3 m. W zestawie znajduje się również wygodna wyściełana torba transportowa.

  • 2 nóżki stabilizujące
  • dostępna szerokość: 1200 mm (przy szerokości 1200 roll-up’y posiadają 2 maszty)
  • praktyczna górna listwa zatrzaskowa
  • 1 rok gwarancji na konstrukcję

Roll-up Giant, to roll baner, którego największą zaletą jest wielkość – po rozłożeniu może mieć aż 3 m wysokości. Dzięki temu rozwiązaniu Państwa firma lub oferta będzie widoczna nawet z bardzo daleka.

Roll up jest niezastąpionym narzędziem do wspomagania różnego typu działań reklamowych. Zalecany jest wszędzie tam gdzie bezpośredni kontakt wymaga wzmocnienia przekazu wizualnego.
W zestawieniu większej ilości może stanowić efektowną ścianę reklamową lub tło do ekspozycji. Idealny do zaprezentowania swojej firmy, produktów lub usług na: targach, konferencjach, pokazach, premierach i wszelkich innych akcjach promocyjnych. Często rozwiązanie to jest również wykorzystywane przed sklepami w centrach handlowych aby zachęcić przechodniów do wstąpienia i zapoznania się ze szczegółową ofertą danej firmy. Roll-up to najekonomiczniejszy system wystawienniczy, który idealnie spełni oczekiwania małych, średnich i dużych firm. Jest idealnym rozwiązaniem również dla małych działalności gospodarczych, które nie chcą inwestować dużych nakładów finansowych w reklamę ale mimo tego chcą być widoczni na szkoleniach i konferencjach, w których biorą czynny udział.

Uwaga! Możliwość zakupu rollup-a bez grafiki.

Możliwości opcjonalne:

  • oświetlenie zewnętrzne