Mosquito Black

Roll-up Mosquito Black


Roll-up Mosquito Black - czarny rollup
Kaseta rollup'a Mosquito Black
Listwa zatrzaskowa
3-częściowy maszt do grafiki
Nóżka stabilizująca

zapytaj o szczegóły produktu

SYSTEM DOSTĘPNY DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

Wyjątkowy roll-up, którego elementy konstrukcyjne malowane są proszkowo na kolor czarny. Wykonany z aluminium, zalecany do średnio-intensywnej pracy czarny rollup, który dostępny jest w szerokości 1000 mm. Stand wyposażony jest w dwie stopy stabilizujące.

W zestawie znajdują się:

  • trzyczęściowy maszt do grafiki
  • zatrzaskowa górna listwa
  • kaseta z systemem rolującym i dwiema nóżkami stabilizującymi
  • wzmocniona torba transportowa otwierana po dłuższym boku

Idealnie rozwiązanie, które pozwoli na elegancką prezentację Państwa koncepcji wizualnej.

Roll up jest niezastąpionym narzędziem do wspomagania różnego typu działań reklamowych. Zalecany jest wszędzie tam gdzie bezpośredni kontakt wymaga wzmocnienia przekazu wizualnego.
W zestawieniu większej ilości może stanowić efektowną ścianę reklamową lub tło do ekspozycji. Idealny do zaprezentowania swojej firmy, produktów lub usług na: targach, konferencjach, pokazach, premierach i wszelkich innych akcjach promocyjnych. Często rozwiązanie to jest również wykorzystywane przed sklepami w centrach handlowych aby zachęcić przechodniów do wstąpienia i zapoznania się ze szczegółową ofertą danej firmy. Roll-up to najekonomiczniejszy system wystawienniczy, który idealnie spełni oczekiwania małych, średnich i dużych firm. Jest idealnym rozwiązaniem również dla małych działalności gospodarczych, które nie chcą inwestować dużych nakładów finansowych w reklamę ale mimo tego chcą być widoczni na szkoleniach i konferencjach, w których biorą czynny udział.

1 rok gwarancji na konstrukcję

Uwaga! Możliwość zakupu rollup-a bez grafiki.

Możliwości opcjonalne:

  • oświetlenie zewnętrzne