Mosquito Black

Roll-up Mosquito Black


Roll-up Mosquito Black - czarny rollup
Kaseta rollup'a Mosquito Black
Listwa zatrzaskowa
Mocowanie planszy graficznej
3-częściowy maszt do grafiki
Nóżka stabilizująca
Torba transportowa
Roll-up w torbie transportowej (otwieranej od góry)
Okienko identyfikacyjne (na miniaturkę grafiki)

zapytaj o szczegóły produktu

Wyjątkowy roll-up, którego elementy konstrukcyjne malowane są proszkowo na kolor czarny. Wykonany z grubego aluminium, solidny, zalecany do intensywnej pracy czarny rollup, który dostępny jest w najpopularniejszych szerokościach, tj.: 850, 1000, 1200 i 1500 mm (przy szerokości 1200 i 1500 roll-up’y posiadają 2 maszty). Stand wyposażony jest w dwie stopy stabilizujące oraz specjalne obciążenie w kasecie.

W zestawie znajdują się:

  • trzyczęściowy maszt do grafiki
  • zatrzaskowa górna listwa
  • kaseta z systemem rolującym i dwiema nóżkami stabilizującymi
  • wzmocniona torba transportowa

Idealnie rozwiązanie, które pozwoli na elegancką prezentację Państwa koncepcji wizualnej.

Roll up jest niezastąpionym narzędziem do wspomagania różnego typu działań reklamowych. Zalecany jest wszędzie tam gdzie bezpośredni kontakt wymaga wzmocnienia przekazu wizualnego.
W zestawieniu większej ilości może stanowić efektowną ścianę reklamową lub tło do ekspozycji. Idealny do zaprezentowania swojej firmy, produktów lub usług na: targach, konferencjach, pokazach, premierach i wszelkich innych akcjach promocyjnych. Często rozwiązanie to jest również wykorzystywane przed sklepami w centrach handlowych aby zachęcić przechodniów do wstąpienia i zapoznania się ze szczegółową ofertą danej firmy. Roll-up to najekonomiczniejszy system wystawienniczy, który idealnie spełni oczekiwania małych, średnich i dużych firm. Jest idealnym rozwiązaniem również dla małych działalności gospodarczych, które nie chcą inwestować dużych nakładów finansowych w reklamę ale mimo tego chcą być widoczni na szkoleniach i konferencjach, w których biorą czynny udział.

Uwaga! Możliwość zakupu rollup-a bez grafiki.

Możliwości opcjonalne:

  • oświetlenie zewnętrzne