Formulate Łuk 4 m

Formulate Łuk 4m – brama tekstylna


Brama tekstylna - Formulate Łuk 4m

zapytaj o szczegóły produktu

Dostępne wersje:

MODEL 4 m
Wysokość: 3000 mm
Szerokość: 4000 mm
Głębokość: 900 mm

Ciekawy system tekstylny w kształcie łuku, który w bardzo atrakcyjny sposób wyeksponuje np. wejście do Twojego stoiska. Brama tekstylna sprawi, że Twój punkt spotkań z klientami będzie bardziej widoczny. Możliwość zadruku dwustronnego pozwoli na stworzenie nietuzinkowej kompozycji graficznej, która z pewnością zachęci potencjalnego klienta do zajrzenia na stoisko, w celu zapoznania się z prezentowaną przez Państwa ofertą.

Formulate jest systemem, który pozwoli na stworzenie rozległej i ciekawej ekspozycji wizualnej. Elementy tego systemu wykonane są z aluminium, co zapewnia mu lekkość. Formulate charakteryzuje się niezwykłą łatwością i wygodą montażu. Wydrukowaną na materiale grafikę naciąga się tylko (jak „poszewkę”) na aluminiowe ramy. Formulate łuk idealnie sprawdzu się na: wystawach, konferencjach, pokazach, premierach, wydarzeniach sportowych i targach.

  • prosty montaż dzięki konstrukcji aluminiowej montowanej na „click” – bez użycia narzędzi
  • system pozwala na prezentację grafiki drukowanej na tkaninie, którą naciąga się na ramę/konstrukcję i zapina na zamek błyskawiczny
  • możliwość zadruku grafiki jedno- lub dwustronnie
  • system posiada wygodną i poręczną materiałową torbę transportową
  • 5 lat gwarancji na konstrukcję